SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. RED. JANA CISZEWSKIEGO
W WALEŃCZOWIE

Osiągnięcia naszych uczniów

Rok szkolny 2017/2018
Sukcesy sportowe:
  • Alicja Gruca - I miejsce w X Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego "Długosz też by zagrał" w Kłobucku
  • Aleksandra Kotowicz - III miejsce w X Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego "Długosz też by zagrał"
    w Kłobucku
  • Alicja Gruca - I miejsce w Archidiecezjalnym Turnieju Tenisa Stołowego w Poczesnej
  • Aleksandra Kotowicz - II miejsce w Archidiecezjalnym Turnieju Tenisa Stołowego w Poczesnej
  • Alicja Gruca - II miejsce w V Powiatowym Turnieju tenisa Stołowego z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości
  • Aleksandra Kotowicz - II miejsce w V Powiatowym Turnieju tenisa Stołowego z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości
  • Jakub Banaś - IV miejsce w V Powiatowym Turnieju tenisa Stołowego z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości



  • Alicja Gruca - II miejsce w II Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego w Tenisie Stołowym z okazji Dnia Niepodległości.
  • Alicja Gruca - I miejsce w XVII Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w tenisie stołowym
  • Aleksandra Kotowicz - III miejsce w XVII Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w tenisie stołowym
  • Alicja Gruca - V miejsce w Międzynarodowych Igrzyskach Szkolnych dzieci i młodzieży

Konkursy przedmiotowe i artystyczne:
  • Filip Bielecki - II miejsce w VI Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę"
  • Martyna Kozak - III miejsce w VI edycji Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego "WE LIKE ENGLISH - LUBIMY ANGIELSKI"
  • Marta Paturej - III miejsce w VI edycji Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego "WE LIKE ENGLISH - LUBIMY ANGIELSKI"
  • MK Dance Waleńczów - III miejsce w XXVI Jurajskim Festiwalu Tańca (drużyna szkoły: J.Bielecka,
    A. Gruca, A. Kotowicz, M. Kozak, M. Tronina, O. Ułamek)
  • Aleksandra Cieleban - I miejsce w XV Gminnym Konkursie Plastycznym pt. "KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO"
  • Krzysztof Matyśkiewicz - III miejsce w XV Gminnym Konkursie Plastycznym pt. "KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO"
  • Julia Dzianok - wyróżnienie w XV Gminnym Konkursie Plastycznym pt. "KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO"
  • Jakub Banaś - I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym ekslibris Biblioteki Publicznej w Opatowie
  • Adrian Patrzykąt - II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym ekslibris Biblioteki Publicznej 
  • w Opatowie
  • Krzysztof Matyśkiewicz - I miejsce w XVIII Turnieju Jednego Wiersza "O Laur Wespezjana Kochowskiego"Jakub Banaś - II miejsce w VI Powiatowym Konkursie Kaligraficznym "Mistrz Kaligrafii"
  • Julia Przymęcka - I miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Błażej Dygudaj - II miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Agata Nicpoń - II miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Bartosz Matyśkiewicz - III miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Aleksandra Cieleban - II miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Bartosz Najman - III miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"

Rok szkolny 2016/2017
Sukcesy sportowe:
  • Drużyna dziewcząt - III miejsce w Gminnych Sztafetowych Biegach przełajowych (skład drużyny: Martyna Kozak, Aleksandra Kotowicz, Natalia Kałuża, Alicja Gruca, Julia Najman, Julia Bielecka)
  • Alicja Gruca - II miejsce w Archidiecezjalnym Turnieju Tenisa Stołowego
  • Alicja Gruca - I miejsce w IX Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Kłobuckich Dni Długoszowskich
  • Aleksandra Kotowicz - II miejsce w IX Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Kłobuckich Dni Długoszowskich
  • Michał Kaczmarek - IV miejsce w IX Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Kłobuckich Dni Długoszowskich
  • Jakub Banaś - IV miejsce w IX Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Kłobuckich Dni Długoszowskich
  • Tomasz Kozak - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich LOK w Kłobucku z okazji Narodowego Święta Niepodległości
  • Drużyna szkoły - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich LOK w Kłobucku z okazji Narodowego Święta Niepodległości (skład drużyny: Tomasz Kozak, Gracjan Ulatowski, Michał Kaczmarek)
  • Alicja Gruca - II miejsce w Turnieju Tenisa stołowego z okazji Dnia Niepodległości
  • Michał Kaczmarek - I miejsce w I Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego w Tenisie Stołowym z okazji Dnia Niepodległości
  • Alicja Gruca - I miejsce w I Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego w Tenisie Stołowym z okazji Dnia Niepodległości
  • Alicja Gruca - I miejsce w Mikołajkowym Grand Prix Kłobucka w tenisie stołowym
  • Aleksandra Kotowicz - II miejsce w Mikołajkowym Grand Prix Kłobucka w tenisie stołowym
  • Jakub Banaś - IV miejsce w Mikołajkowym Grand Prix Kłobucka w tenisie stołowym
  • Adrian Patrzykąt - V miejsce w Mikołajkowym Grand Prix Kłobucka w tenisie stołowym
  • Aleksandra Kotowicz - I miejsce w 18 Wigilijnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym
  • Alicja Gruca - II miejsce w 18 Wigilijnym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym
  • Alicja Gruca - I miejsce w XVI Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w tenisie stołowym
  • Aleksandra Kotowicz - III miejsce w XVI Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w tenisie stołowym
  • Alicja Gruca - I miejsce w XIII Noworocznym Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego LIPIE 2017
  • Aleksandra Kotowicz - III miejsce w XIII Noworocznym Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego LIPIE 2017
  • Drużyna dziewcząt - II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Złochowicach (skład drużyny: Alicja Gruca, Aleksandra Kotowicz)
  • Drużyna chłopców - II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Złochowicach (skład drużyny: Adrian Patrzykąt, Michał Kaczmarek, Jakub Banaś)
  • Alicja Gruca - II miejsce w Drewtex Grand Prix Krzepic w tenisie stołowym
  • Oliwier Grabek - I miejsce w technikach specjalnych na Międzynarodowych Zawodach Taekwon-Do
    w Słowacji
  • Oliwer Grabek - III miejsce w walkach do 40 kg na Międzynarodowych Zawodach Taekwon-Do w Słowacji
  • Oliwier Grabek - I miejsce w układach na Międzynarodowych Zawodach Taekwon-Do w Słowacji
  • Gabriel Grabek - V miejsce w technikach specjalnych na Międzynarodowych Zawodach Taekwon-Do
    w Słowacji
  • Gabriel Grabek - I miejsce w walkach do 50 kg na Międzynarodowych Zawodach Taekwon-Do w Słowacji
  • Gabriel Grabek - VI miejsce w układach na Międzynarodowych Zawodach Taekwon-Do w Słowacji
  • Drużyna szkoły - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kołobuckiego (skład drużyny: Aleksandra Kotowicz, Alicja Gruca) 
  • Drużyna szkoły - III miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Śląska (skład drużyny: Aleksandra Kotowicz, Alicja Gruca) 
  • Gabriel Grabek - II miejsce w konkurencji UKŁDY w IV Kłobuck TAEKWON - DO Cup
  • Oliwier Grabek - III miejsce w konkurencji INDYWIDUALNE TECHNIKI SPECJALNE MĘŻCZYZN w IV Kłobuck TAEKWON - DO Cup 
  • Gabriel Grabek - III miejsce w konkurencji UKŁADY do 6kup na Międzynarodowych Mistrzostwach Młodzików i Juniorów Taekwondo JTF w Krakowie 
  • Alicja Gruca - IV miejsce w XIII Drewtex Grand Prix Krzepic w tenisie stołowym
  • Aleksandra Kotowicz - VI miejsce w XIII Drewtex Grand Prix Krzepic w tenisie stołowym
  • Aleksandra Kotowicz - II miejsce w XIII Drewtex Grand Prix Krzepic w tenisie stołowym Turniej TOP-16
  • Paweł Zając - III miejsce podczas XIII PRZEŁAJOWYCH BIEGÓW FAMILIJNYCH "Biegać każdy może"
  • Martyna Kozak - III miejsce podczas XIII PRZEŁAJOWYCH BIEGÓW FAMILIJNYCH "Biegać każdy może"
  • Jakub Słomian - V miejsce podczas XIII PRZEŁAJOWYCH BIEGÓW FAMILIJNYCH "Biegać każdy może"
  • Gabriel Grabek - III miejsce na Pucharze Europy Taekwon-Do w układach

Konkursy przedmiotowe i artystyczne:
  • Jakub Banaś - I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Kaligraficznym "Mistrzowie pióra"
  • Filip Bielecki - II miejsce w V Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę"
  • Alicja Gruca - wyróżnienie w V Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę"
  • Julia Przymęcka - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Kapelusz Pani Jesieni"
  • Kinga Kozak - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Kapelusz Pani Jesieni"
  • Krzysztof Matyśkiewicz - I miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka
  • Oliwia Kasprzak - wyróżnienie w XIII Gminnym Konkursie Plastycznym "Rozważnie-Bezpiecznie"
  • Wiktoria Kowacz - wyróżnienie w XIII Gminnym Konkursie Plastycznym "Rozważnie-Bezpiecznie"
  • Aleksandra Cieleban - I miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Jakub Kauf - III miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Jakub Banaś - II miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Julia Najman - wyróżnienie w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Filip Bielecki - I miejsce w XIV Gminnym Festiwalu Kolęd
  • Kinga Kozak - II miejsce w XIV Gminnym Festiwalu Kolęd
  • Alicja Gruca - III miejsce w XIV Gminnym Festiwalu Kolęd
  • Agata Żurek - I miejsce w IV Gminnym Konkursie Przyrodniczym "Co w człowieku piszczy - tajemnice ludzkiego ciała"
  • Martyna Kozak - wyróżnienie w IV Gminnym Konkursie Przyrodniczym "Co w człowieku piszczy - tajemnice ludzkiego ciała"
  • Alicja Gruca - II miejsce w XII Gminnym Konkursie Piosenki "Wesoła nutka"
  • Filip Bielecki - II miejsce w XII Gminnym Konkursie Piosenki "Wesoła nutka"
  • Kinga Kozak - wyróżnienie w XII Gminnym Konkursie Piosenki "Wesoła nutka"
  • Krzysztof Matyśkiewicz - I miejsce w XVII Turnieju Jednego Wiersza "O Laur Wespezjana Kochowskiego"
  • Aleksandra Cieleban - III miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom"
  • Filip Bielecki - tytuł Mistrza Ortografii uczniów Szkół Podtawowych Gminy Opatów w XVI Gminnym Konkursie Ortograficznym pod hasłem "Łódź - miasto Tuwima"
  • Krzysztof Matyśkiewicz - I miejsce w XIII Gminnym Konkursie PIĘKNEGO CZYTANIA POEZJI
    I PROZY
  • Agata Żurek - wyróżnienie w XIII Gminnym Konkursie PIĘKNEGO CZYTANIA POEZJI I PROZY
  • Filip Bielecki - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
  • Kinga Żurek - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Utwory Marii Konopnickiej w oczach dziecka"
  • Maja Kluba - III miejsce w XIV Gminnym Konkursie Recytatorskim dla dzieci w wieku przedszkolnym
  • Drużyna przedszkola - II miejsce w VI Gminnym Turnieju "Bezpieczni przedszkolacy" (skład drużyny: Filip Korbela, Kacper Zając, Kinga Pawelec)
  • Aleksandra Cieleban - I miejsce w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego  "Zapobiegajmy pożarom" 

Rok szkolny 2015/2016

Sukcesy sportowe:
  • Maciej Pietrzak - I miejsce w IV Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Dnia  Niepodległości
  • Nina Morawska - II  miejsce w IV Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Dnia Niepodległości
  • Michał Kaczmarek - III miejsce w IV Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego z okazji Dnia Niepodległości
  • Drużyna szkoły - I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich LOK w Kłobucku z Okazji Dnia Niepodległości 11 Listopada (skład drużyny: Paweł Cendal, Michał Kaczmarek, Gracjan Ulatowski)
  • Gracjan Ulatowski - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich LOK w Kłobucku z Okazji Dnia Niepodległości 11 Listopada
  • Michał Kaczmarek - III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich LOK w Kłobucku z Okazji Dnia Niepodległości 11 Listopada
  • Alicja Gruca - II miejsce w XV Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w tenisie stołowym
  • Aleksandra Kotowicz - III miejsce w XV Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w tenisie stołowym
  • Maciej Pietrzak - III miejsce w XV Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w tenisie stołowym
  • Alicja Gruca - I miejsce w XV Mikołajkowych Mistrzostwach Kłobucka w Tenisie Stołowym
  • Aleksandra Kotowicz - II miejsce w XV Mikołajkowych Mistrzostwach Kłobucka w Tenisie Stołowym
  • Maciej Pietrzak - III miejsce w XV Mikołajkowych Mistrzostwach Kłobucka w Tenisie Stołowym
  • Maciej Pietrzak - I miejsce w Turnieju Grand Prix Krzepic w tenisie stołowym
  • Alicja Gruca - III miejsce w Turnieju Grand Prix Krzepic w tenisie stołowym
  • Aleksandra Kotowicz - V miejsce  w Turnieju Grand Prix Krzepic w tenisie stołowym
  • Drużyna chłopców - I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Złochowicach (skład drużyny: Maciej Pietrzak, Paweł Cendal, Michał Kaczmarek)
  • Drużyna dziewcząt - II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Złochowicach (skład drużyny: Nina Morawska, Alicja Gruca, Aleksandra Kotowicz)
  • Maciej Pietrzak -  I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Złochowicach
  • Drużyna dziewcząt - II miejsce w XVII Powiatowych Mistrzostwach szkolnego Związku Sportowego
    w Kłobucku (skład drużyny: Nina Morawska, Alicja Gruca, Aleksandra Kotowicz)
  • Aleksandra Kotowicz - IV miejsce w XVII Powiatowych Mistrzostwach szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku
  • Drużyna chłopców - III miejsce w XVII Powiatowych Mistrzostwach szkolnego Związku Sportowego
    w Kłobucku (skład drużyny: Maciej Pietrzak, Paweł Cendal, Michał Kaczmarek)
  • Drużyna chłopców - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich LOK w Kłobucku "Ku pamięci Żołnierzy Wyklętych" (skład drużyny: Paweł Cendal, Michał Kaczmarek, Bartosz Korbela, Gracjan Ulatowski)
  • Paweł Cendal - I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich LOK w Kłobucku "Ku pamięci Żołnierzy Wyklętych"
  • Gracjan Ulatowski - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich LOK w Kłobucku "Ku pamięci Żołnierzy Wyklętych"
  • Alicja Gruca - II miejsce w III Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego "Opatów Cup"
  • Aleksandra Kotowicz - II miejsce w III Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego "Opatów Cup"
  • Adrian Patrzykąt - III miejsce w III Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego "Opatów Cup"
  • Drużyna chłopców - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich o Puchar Prezesa LOK
    w Kłobucku (skład drużyny: Michał Kaczmarek, Paweł Cendal, Gracjan Ulatowski)
  • Alicja Gruca - III miejsce w XII Grand Prix Krzepic w tenisie stołowym
  • Alicja Gruca - III miejsce w Turnieju TOP 16 XII GRAND PRIX Krzepic
  • Alicja Gruca - III miejsce podczas XII PRZEŁAJOWYCH BIEGÓW FAMILIJNYCH "Biegać każdy może"
Konkursy przedmiotowe i artystyczne:
  • Karolina Kluba - III miejsce w IV Edycji Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego "WE LIKE ENGLISH - LUBIMY ANGIELSKI"
  • Maciej Pietrzak - III miejsce w IV Edycji Gminnego Konkursu z Języka Angielskiego "WE LIKE ENGLISH - LUBIMY ANGIELSKI"
  • Drużyna szkoły - I miejsce w XVI Gminnym Konkursie Matematycznym "Orientuj sie i licz!" (skład drużyny: Nina Morawska, Roksana Pełka)
  • Oliwia Bielecka - I miejsce w IV Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę"
  • Filip Bielecki - I miejsce w IV Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę"
  • Filip Bielecki - III miejsce w XII Gminnym Konkursie Plastycznym "Znam zasady ruchu drogowego"
  • Maja Majek - wyróżnienie w XII Gminnym Konkursie Plastycznym "Znam zasady ruchu drogowego"
  • Alicja Gruca - wyróżnienie w XII Gminnym Konkursie Plastycznym "Znam zasady ruchu drogowego"
  • Julia Mrowiec - wyróznienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jesień wokół nas"
  • Krzysztof Matyśkiewicz - III miejsca w IX Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka
  • Dawid Załogowski – II miejsce w konkursie tańca w MOK w Kłobucku
  • Oliwia Wilk - III miejsce w konkursie tańca w MOK w Kłobucku
  • Oliwia Bielecka - I miejsce w IX Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek
  • Maciej Pietrzak - II miejsce w III Gminnym Konkursie Przyrodniczym  "Las środowiskiem życia"
  • Paweł Cendal - wyróżnienie w  III Gminnym Konkursie Przyrodniczym "Las środowiskiem życia"
  • Nina Morawska - I miejsce w Eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Jakub Kauf - I miejsce w Eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Jakub Banaś - II miejsce w Eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Oliwia Wilk - II miejsce w Eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Aleksandra Kotowicz -  wyróżnienie w Eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Alicja Gruca - wyróżnienie w Eliminacjach do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegajmy pożarom"
  • Maciej Pietrzak - III miejsce w Gminnym Konkursie pt. " Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa"
  • Oliwia Bielecka - I miejsce w XIII Gminnym Festiwalu Kolęd
  • Filip Bielecki - II miejsce w XIII Gminnym Festiwalu Kolęd
  • Julia Mrowiec - wyróżnienie w XIII Gminnym Festiwalu Kolęd
  • Nina Morawska - II miejsce w gminnym konkursie literackim pt.: "KOMPUTER - MÓJ WRÓG CZY PRZYJACIEL?"
  • Nina Morawska - I miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"
  • Patrycja Kołodziej - II miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"
  • Paweł Cendal - III miejsce w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"
  • Nina Morawska - II miejsce w Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM"
  • Oliwia Wilk - wyróżnienie w eliminacjach gminnych XXVIII REGIONALNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO
  • Wiktoria Kowacz - wyróżnienie w eliminacjach gminnych XXVIII REGIONALNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO
  • Nina Morawska - III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "MALOWANE WIERSZE JULIANA TUWIMA"
  • Filip Bielecki - I miejsce w Konkursie Czytelniczym "Świat baśni Andersena"
  • Krzysztof Matyśkiewicz - II miejsce w Konkursie Czytelniczym "Świat baśni Andersena"
  • Oliwia Wilk - III  miejsce w Konkursie Czytelniczym "Świat baśni Andersena"
  • Drużyna szkoły - III miejsce w Gminnych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy
    o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego (skład drużyny: Paweł Cendal, Nina Morawska, Roksana Pełka, Maciej Pietrzak)
  • Nina Morawska - II miejsce w III Powiatowym Konkursie Literacko-Plastycznym "Mój ulubiony bohater lektur szkolnych"
  • Patrycja Kołodziej - II miejsce w III Powiatowym Konkursie Literacko-Plastycznym "Mój ulubiony bohater lektur szkolnych"
  • Maciej Pietrzak - III miejsce w V Gminnym Konkursie Przyrodniczo-Matematycznym "Ziemia
    w liczbach"
  • Filip Bielecki - wyróżnienie w XVIII Jurajskim Festiwalu Piosenki "Mój ulubiony przebój"
  • Jakub Kauf - II miejsce w eliminacjach wojewódzkich "Zapobiegajmy pożarom"
  • Nina Morawska - II miejsce w eliminacjach wojewódzkich "Zapobiegajmy pożarom"

Julia Dzianok - III miejsce w XIII Gminnym Konkursie Recytatorskim dla dzieci w wieku przedszkolnym

  • Julia Mrowiec - V miejsce w eliminacjach wojewódzkich "Zapobiegajmy pożarom"
  • Oliwia Wilk, Dawid Załogowski - I miejsce w Turnieju Tańca Towarzyskiego
    więcej:http://klobuck.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/klobuck-turniej-tanca-towarzyskiego-zdjecia,3642148,artgal,18912880,t,id,tm,zid.html
  • Oliwia Bielecka - I miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej
  • Filip Bielecki - II miejsce w Powiatowym Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej więcej:http://klobuck.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/wreczyca-festiwal-piosenki-harcerskiej-i-turystycznej-harfa,3720784,artgal,19897412,t,id,tm,zid.htmlhttp://klobuck.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/wreczyca-festiwal-piosenki-harcerskiej-i-turystycznej-harfa,3720784,artgal,19897696,t,id,tm,zid.html 
  • Filip Bielecki - wyróżnienie w międzynarodowym konkyrsie matematycznym KANGUR
  • Paweł Cendal - II miejsce w XVIII Powiatowym KEYBOARD-KONCERCIE "Mój ulubiony przebój"
  • Patrycja Kołodziej - tytuł mistrza ortografii w XV Gminnym Konkursie Ortograficznym pod hasłem "Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima"
  • Michał Związek - tytuł mistrza ortografii w XV Gminnym Konkursie Ortograficznym pod hasłem "Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima"
  • Marta Paturej - tytuł mistrza ortografii w XV Gminnym Konkursie Ortograficznym pod hasłem "Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima"
  • Maciej Pietrzak - wynik dobry w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego FOX
  • Maciej Pietrzak - II miejsce  w IX Gminnym Konkursie Języka Angielskiego "English for everyone - describe and win"
  • Nina Morawska - I  miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Utwory Marii Konopnickiej w oczach dziecka"
  • Wiktoria Michałowska - I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Utwory Marii Konopnickiej
    w oczach dziecka"
  • Patrycja Kołodziej - II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Utwory Marii Konopnickiej w oczach dziecka"
  • Jakub Banaś - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Utwory Marii Konopnickiej w oczach dziecka"
  • Martyna Kozak - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Utwory Marii Konopnickiej w oczach dziecka"
  • Julia Dzianok - III miejsce w XIII Gminnym Konkursie Recytatorskim dla dzieci w wieku przedszkolnym
  • Drużyna przedszkola - III miejsce w V Gminnym Turnieju "Bezpieczni przedszkolacy" (skład drużyny: Julia Mrowiec, Izabela Szyjka, Kacper Zając)
  • Oliwia Bielecka - I miejsce z wyróżnieniem w XI Gminnym Konkursie Piosenki "Wesoła nutka"
  • Filip Bielecki - I miejsce  w XI Gminnym Konkursie Piosenki "Wesoła nutka"
  • Izabela Szyjka - II miejsce w XI Gminnym Konkursie Piosenki "Wesoła nutka"
  • Nina Morawska - II miejsce w IX Gminnym Konkursie Językowo-Multimedialnym "Moja szkoła"
  • Aleksandra Kotowicz - wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie "Listy do Jana Pawła II" Jan Paweł II - Apostoł Miłosierdzia

Rok szkolny 2014/2015

Sukcesy sportowe:
  • Wiktor Browarski - II miejsce w XII Ogólnopolskim Biegu Ulicznym Szlakiem Jana Długosza "Wieniawa"
  • Katarzyna Żurawik - V miejsce w XII Ogólnopolskim Biegu Ulicznym Szlakiem Jana Długosza "Wieniawa"
  • Katarzyna Żurawik - III miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego "Długosz też by zagrał"
  • Drużyna dziewcząt - II miejsce w Gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych ( skład drużyny: Katarzyna Żurawik, Natalia Kotarska, Marytna Zając, Marlena Olszewska, Weronika Cieśla, Martyna Makles)
  • Katarzyna Żurawik - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich LOK 
  • Drużyna dziewcząt - I miejsce w Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej ( skład drużyny: Katarzyna Żurawik, Natalia Kotarska, Marytna Zając, Marlena Olszewska, Weronika Cieśla, Martyna Makles,
    N. Morawska)
  • Alicja Gruca - III miejsce w III Gminnym Turneju Tenisa Stołowego w Iwanowicach Dużych
  • Dawid Pęcherz - I miejsce w III Gminnym Turneju Tenisa Stołowego w Iwanowicach Dużych
  • Michał Kaczmarek - III miejsce w III Gminnym Turneju Tenisa Stołowego w Iwanowicach Dużych
  • Wiktor Browarski - III miejsce w III Gminnym Turneju Tenisa Stołowego w Iwanowicach Dużych
  • Maciej Pietrzak - IV miejsce w III Gminnym Turneju Tenisa Stołowego w Iwanowicach Dużych
  • Katarzyna Żurawik - I miejsce w III Gminnym Turneju Tenisa Stołowego w Iwanowicach Dużych
  • Katarzyna Żurawik - II miejsce w XIV Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego LZS w Tenisie Stołowym
  • Dawid Pęcherz - IV miejsce w XIV Mistrzostwach Powiatu Kłobuckiego LZS w Tenisie Stołowym
  • Michał Kaczmarek - II miejsce w II Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Opatów Cup
  • Dawid Pęcherz - IV miejsce w II Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Opatów Cup
  • Katarzyna Żurawik - I miejsce w II Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Opatów Cup
  • Drużyna dziewcząt - I miejsce w Gminnym Ternieju Tenisa Stołowego (skład drużyny: Katarzyna Żurawik, Weronika Cieśla, Martyna Zając)
  • Martyna Zając - I miejsce w Gminnym Ternieju Tenisa Stołowego
  • Weronika Cieśla - II miejsce w Gminnym Ternieju Tenisa Stołowego
  • Katarzyna Żurawik - III miejsce w Gminnym Ternieju Tenisa Stołowego
  • Maciej Pietrzak - III miejsce w Gminnym Ternieju Tenisa Stołowego
  • Drużyna chłopców - III miejsce w Gminnym Ternieju Tenisa Stołowego (skład drużyny: Maciej Pietrzak, Wiktor Browarski, Paweł Cendal)
  • Katarzyna Żurawik - II miejsce w XVI Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego - Tenis Stołowy
  • Drużyna dziewcząt - II miejsce w XVI Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego - Tenis Stołowy (skład drużyny: Katarzyna Żurawik, Weronika Cieśla, Martyna Zając)
  • Gabriel Grabek - III miejsce w konkurencji technik specjalnych w I Turnieju Eliminacyjnym do Mistrzostw Polski
  • Oliwer Grabek - III miejsce w konkurencji technik specjalnych w I Turnieju Eliminacyjnym do Mistrzostw Polski
  • Oliwer Grabek - II miejsce w konkurencji układy II Kłobuck TAEKWON-DO Cup
  • Gabriel Grabek - I miejsce w konkurencji układy II Kłobuck TAEKWON-DO Cup
  • Weronika Cieśla - I miejsce w Gali Tenisa Stołowego w Zwierzyńcu Pierwszym
  • Drużyna dziewcząt - II miejsce w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych w Wilkowiecku (skład drużyny: Katarzyna Żurawik, Martyna Zając, Weronika Cieśla, Aleksandra Kotowicz, Marlena Olszewska, Natalia Kotarska)
  • Katarzyna Żurawik - III miejsce w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych w Wilkowiecku
  • Drużyna chłopców - III miejsce w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych w Wilkowiecku (skład drużyny: Wiktor Browarski, Paweł Cendal, Gabriel Grabek, Michał Kaczmarek, Bartosz Olszewski, Dawid Pęcherz)
  • Drużyna szkoły - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich LOK w Kłobucku (skład drużyny: Katarzyna Żurawik, Wiktor Browarski, Paweł Cendal)
  • Katarzyna Żurawik - I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich LOK w Kłobucku
  • Wiktor Browarski - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Strzeleckich LOK w Kłobucku
  • Alicja Gruca - VIII miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Grand Prix Krzepic
  • Michał Kaczmarek - VI miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Grand Prix Krzepic
  • Dawid Pęcherz - VII miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Grand Prix Krzepic
  • Aleksandra Kotowicz - II miejsce w XI Przełajowym Biegu Familijnym " Biegać każdy może"
  • Gabriel Grabek - II miejsce w XI Przełajowym Biegu Familijnym " Biegać każdy może"
  • Gabriel Grabek - II miejsce w zawodach strzeleckich na Festynie Szkolnym pod hasłem "Przeboje wiecznie młode"
  • Bartosz Korbela - III miejsce w zawodach strzeleckich na Festynie Szkolnym pod hasłem "Przeboje wiecznie młode"
Konkursy przedmiotowe i artystyczne:

  • Krzysztof Matyśkiewicz - I miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Feliksa Raka
  • Marlena Olszewska - III miejsce w II Powiatowym Konkursie Kaligraficznym "Mistrz Kaligrafii"
  • Jakub Banaś - wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Kaligraficznym "Mistrz Kaligrafii"
  • Roksana Pełka - wyróżnienie w XII Gminnym Konkursie Pięknego Czytania Poezji i Prozy
  • Oliwia Bielecka - I miejsce w III Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę"
  • Alicja Gruca - I miejsce w III Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę"
  • Jakub Banaś - III miejsce w XI Gminnym Konkursie Plastycznym "Bawię się bezpiecznie"
  • Bartosz Sowa - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jesień wokół nas"
  • Julia Cybińska - III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jesień wokół nas"
  • Filip Zając - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jesień wokół nas"
  • Szymon Nicpoń - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jesień wokół nas"
  • Izabela Szyjka - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Jesień wokół nas"
  • Maciej Pietrzak - II miejsce w II Gminnym Konkursie Przyrodniczym "Pogoda - zjawiska zachodzace w atmosferze"
  • Martyna Zając - wyróżnienie w II Gminnym Konkursie Przyrodniczym "Pogoda - zjawiska zachodzace w atmosferze"
  • Oliwia Bielecka - II miejsce w VIII Powiatowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek
  • Alicja Gruca - III miejsce w XII Gminnym Konkursie Kolęd
  • Filip Bielecki - III miejsce w XII Gminnym Konkursie Kolęd
  • Drużyna szkoły - III miejsce w Gminnych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy
    o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego (skład drużyny: Paweł Cendal, Nina Morawska, Roksana Pełka)
  • Oliwia Wilk - II miejsce w eliminacjach gminnych XXVII Regionalnego Konkursu Recytatorskiego
  • Maciej Pietrzak - III miejsce w eliminacjach gminnych XXVII Regionalnego Konkursu Recytatorskiego
  • Nina Morawska - wyróżnienie w VIII Powiatowym Konkursie Plastycznym "Malowane wiersze Juliana Tuwima"
  • Jakub Banaś - wyróżnienie w Konkursie Plastyczno - Literackim "Mój ulubiony bohater lektur szkolnych"
  • Nina Morawska - I miejsce  w Konkursie Plastyczno - Literackim "Mój ulubiony bohater lektur szkolnych"
  • Patrycja Kołodziej - I miejsce  w Konkursie Plastyczno - Literackim "Mój ulubiony bohater lektur szkolnych"
  • Roksana Pełka - III miejsce w Gminnym Konkursie Przyrodniczo-Matematycznym "Z ekologią za pan brat"
  • Oliwia Bielecka - II miejsce w XVII Jurajskim Festiwalu Piosenki "Mój ulubiony przebój"
  • Maciej Pietrzak - wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XXVII Konkursu Recytatorskiego
  • Patrycja Kołodziej - tytuł mistrza ortografii w XIV Gminnym Konkursie Ortograficznym pod hasłem "Bohaterowie wierszy Juliana Tuwima"
  • Drużyna oddziału przedszkolnego - III miejsce w IV Gminnym Turnieju "Bezpieczny przedszkolak" (skład drużyny:Szymon Nicpoń, Bartosz Sowa, Filip Zając)
  • Oliwia Bielecka - I miejsce w X Gminnym Konkursie Piosenki "Wesoła nutka"
  • Filip Bielecki - II  miejsce w X Gminnym Konkursie Piosenki "Wesoła nutka"
  • Nadia Pełka - II  miejsce w X Gminnym Konkursie Piosenki "Wesoła nutka"
  • Krzysztof Matyśkiewicz - III miejsce w XV Turnieju Jednego Wiersza "O laur Wespezjana Kochowskiego"
  • Maja Majek - wyróżnienie w IV Gminnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga"
  • Bartosz Sowa - wyróżnienie w IV Gminnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga"
  • Dawid Załogowski - wyróżnienie w IV Gminnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga"
  • Oliwia Wilk - I miejsce w IV Gminnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga"
  • Maja Tronina - I miejsce w IV Gminnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga"
  • Jakub Banaś - II miejsce w IV Gminnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga"
  • Julia Cybińska - II miejsce w IV Gminnym Konkursie Plastycznym "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga"
  • Paweł Cendal - III miejsce w XVII Powiatowym KEYBOARD-KONCERCIE "Mój ulubiony przebój"
  • Julia Cybińska - III miejsce w XII Gminnym Konkursie Recytatorskim
  • Nikola Mrożek - III miejsce w XII Gminnym Konkursie Recytatorskim 
  • Jakub Banaś - II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Utwory Marii Konopnickiej w oczach dziecka"
  • Nina Morawska - II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Utwory Marii Konopnickiej w oczach dziecka"
  • Jakub Banaś - II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Przemoc zamieniam w pomoc"

Rok szkolny 2013/2014
Sukcesy sportowe:
  • Wiktor Browarski - IV miejsce w Ogólnopolskim Biegu Szlakiem Jana Długosza "Wieniawa" w Kłobucku
  • Drużyna dziewcząt - III miejsce w Gminnych Sztafetowych Biegach Przełajowych (skład drużyny: Katarzyna Grzyb, Julia Kudła, Natalia Kotarska, Martyna Zając, Karolina Kluba)
  • Nina Morawska - III miejsce w VI Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego "Długosz też by zagrał"
  • Maciej Pietrzak - III miejsce w VI Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego "Długosz też by zagrał"
  • Katarzyna Żurawik - I miejsce indywidualnie w Powiatowych zawodach strzeleckich w Kamyku
  • Alicja Gruca - I miejsce w II Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Bogdana Sośniaka
    z okazji Dnia Niepodległości  (kategoria klas I-II)
  • Nina Morawska - I miejsce w II Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Bogdana Sośniaka z okazji Dnia Niepodległości (kategoria klas III-IV)
  • Maciej Pietrzak - I miejsce w II Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Bogdana Sośniaka z okazji Dnia Niepodległości (kategoria klas III-IV)
  • Paweł Cendal - II miejsce w II Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Bogdana Sośniaka z okazji Dnia Niepodległości (kategoria klas III-IV)
  • Katarzyna Żurawik - I miejsce w II Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Bogdana Sośniaka z okazji Dnia Niepodległości (kategoria klas V-VI)
  • Katarzyna Grzyb - IV miejsce w II Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Bogdana Sośniaka z okazji Dnia Niepodległości (kategoria klas III-IV)
  • Alicja Gruca - III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym (kategoria klas I-II)
  • Maciej Pietrzak - IV miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym (kategoria klas III-IV)
  • Katarzyna Żurawik - I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Złochowicach
  • Katarzyna Grzyb - II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Złochowicach
  • Kamil Borecki - II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Złochowicach
  • Drużyna dziwecząt - I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Złochowicach (skład drużyny: Katarzyna Żurawik, Katarzyna Grzyb, Martyna Zając)
  • Drużyna chłopców - II miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w Złochowicach (skład drużyny: Kamil Borecki, Wiktor Browarski, Maciej Pietrzak)
  • Drużyna dziewcząt - III miejsce w XV Powiatowych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym (skład drużyny: Katarzyna Żurawik, Katarzyna Grzyb, Martyna Zając)
  • Alicja Gruca - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Opatów Cup
  • Maciej Pietrzak - III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Opatów Cup
  • Nina Morawska - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Opatów Cup
  • Katarzyna Grzyb - III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Opatów Cup
  • Katarzyna Żurawik - II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Opatów Cup

  • Nina Morawska - I miejsce na Zwierzynieckiej Gali Tenisa Stołowego
  • Maciej Pietrzak - II miejsce na Zwierzynieckiej Gali Tenisa Stołowego
  • Katarzyna Żurawik - I miejsce na Zwierzynieckiej Gali Tenisa Stołowego
  • Dawid Pęcherz - IV miejsce na Zwierzynieckiej Gali Tenisa Stołowego
  • Kamil Borecki - III miejsce na Zwierzynieckiej Gali Tenisa Stołowego
  • Wiktor Browarski - IV miejsce na Zwierzynieckiej Gali Tenisa Stołowego
  • Maciej Pietrzak - II miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego Kesmet Grand Prix Krzepic
  • Nina Morawska - III  miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego Kesmet Grand Prix Krzepic
  • Paweł Cendal - V miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego Kesmet Grand Prix Krzepic
  • Alicja Gruca - VI miejsce w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego Kesmet Grand Prix Krzepic
  • Drużyna dziewcząt - II miejsce w Gminnych Zawodach Czwórboju Lekkoatletycznego w Wilkowiecku (skład drużyny: Katarzyna Żurawik, Katarzyna Grzyb, Martyna Zając, Natalia Kotarska, Julia Kudła)
  • Julia Kudła - III miejsce indywidualnie w Gminnych Zawodach Czwórboju Lekkoatletycznego
    w Wilkowiecku
  • Drużyna szkoły - IV miejsce w Powiatowych Zawodach Strzeleckich w Kamyku (skład drużyny: Wiktor Browarski, Katarzyna Żurawik, Kamil Borecki)
  • Katarzyna Żurawik - II miejsce indywidualnie w Powiatowych Zawodach Strzeleckich w Kamyku
  • Kamil Borecki - IV miejsce indywidualnie w Powiatowych Zawodach Strzeleckich w Kamyku
  • Drużyna szkoły - III miejsce w Powiatowych Zawodach Strzeleckich z Okazji Dnia Dziecka w Opatowie (skład drużyny: Katarzyna Żurawik, Wiktor Browarski, Kamil Borecki, Karol Krysiak)
  • Paweł Zając - I miejsce w X Jubileuszowym Przełajowym Biegu Familijnym "Biegać każdy może"
  • Oliwier Grabek - II miejsce w X Jubileuszowym Przełajowym Biegu Familijnym "Biegać każdy może"
  • Gabriel Grabek - I miejsce w X Jubileuszowym Przełajowym Biegu Familijnym "Biegać każdy może"
  • Alicja Gruca - II miejsce w X Jubileuszowym Przełajowym Biegu Familijnym "Biegać każdy może"
  • Karolina Kluba - III miejsce w X Jubileuszowym Przełajowym Biegu Familijnym "Biegać każdy może"
  • Katarzyna Żurawik - II miejsce w X Jubileuszowym Przełajowym Biegu Familijnym "Biegać każdy może"
  • Katarzyna Grzyb - III miejsce w X Jubileuszowym Przełajowym Biegu Familijnym "Biegać każdy może"
  • Gabriel Grabek - I miejsce w konkurencji kopnięcia początkujących na Integracyjnej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w Taekwon-do ITF w Zabrzu
  • Gabriel Grabek - I miejsce w konkurencji techniki specjalne początkujących na Integracyjnej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży w Taekwon-do ITF w Zabrzu
  • Gabriel Grabek - III miejsce w konkursie kopnięć o Puchar Śląska Taekwon-Do Silesia Cup 2013
    w Częstochowie
  • Gabriel Grabek - III miejsce w konkursie techniki specjalne grupa początkująca  o Puchar Śląska Taekwon-Do Silesia Cup 2013 w Częstochowie
  • Olivier Grabek - III miejsce w konkursie kopnięć o Puchar Śląska Taekwon-Do Silesia Cup 2013
    w Częstochowie
Konkursy przedmiotowe i artystyczne:
  • Jakub Banaś -II miejsce w X Gminnym Konkursie Plastycznym pt. "Dbamy o bezpieczeństwo swoje
    i kolegów"
  • Paweł Cendal - I miejsce w X Gminnym Konkursie Plastycznym pt. "Dbamy o bezpieczeństwo swoje
    i kolegów"
  • Wiktoria Michałowska - wyróżnienie w X Gminnym Konkursie Plastycznym pt. "Dbamy o bezpieczeństwo swoje i kolegów"
  • Patrycja Kołodziej - wyróżnienie w X Gminnym Konkursie Plastycznym pt. "Dbamy o bezpieczeństwo swoje i kolegów"
  • Alicja Gruca - II miejsce w II Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej "Kocham Moją Ojczyznę"
  • Jakub Banaś - wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Kaligraficznym
  • Marta Paturej - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Kampanii Pofilaktycznej "Zachowaj trzeźwy umysł 2013"
  • Filip Bielecki - I miejsce w XI Gminnym Konkursie Kolęd
  • Alicja Gruca - III miejsce w XI Gminnym Konkursie Kolęd
  • Oliwia Bielecka - II miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Harcerskiej, Młodzieżowej i Ludowej "Harfa 2014"
  • Nina Morawska - wyróznienie w VII Powiatowym Konkursie Plastycznym "Malowane wiersze Juliana Tuwima"
  • Aleksandra Kotowicz - II miejsce w III Gminny Konkurs Plastyczny „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie!”
  • Paturej Marta - III miejsce w Powiatowym Konkursie Literacko-Plastycznym "Mój ulubiony bohater baśniowy"
  • Gabriel Grabek - III miejsce w Powiatowym Konkursie Literacko-Plastycznym "Mój ulubiony bohater baśniowy"
  • Krzysztof Matyśkiewicz - III miejsce w II Gminnym Konkursie Przyrodniczym dla Przedszkolaków
    " Ptaki Polskie"
  • Oliwia Wilk - III miejsce w II Gminnym Konkursie Przyrodniczym dla Przedszkolaków " Ptaki Polskie"
  • Oliwia Wilk - II miejsce w XI gminnym Konkursie Recytatorskim dla dzieci w wieku przedszkolnym
  • Paweł Cendal - II miejsce w XVI Powiatowym KEYBOARD - KONCERCIE "Mój ulubiony przebój"
  • Julia Kudła - II miejsce w VII Gminnym Konkursie Języka Angielskiego "English for everyone - describe and win"
  • Roksana Pełka - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
  • Martyna Gosławska - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficzno-Plastycznym "Świadectwa kultury chrześcijańskiej w mojej okolicy"
  • Filip Bielecki - II miejsce w IX Gminnym Konkursie Piosenki "Wesoła nutka"
  • Alicja Gruca - I miejsce w IX Gminnym Konkursie Piosenki "Wesoła nutka"
  • Oliwia Bielecka - I miejsce w IX Gminnym Konkursie Piosenki "Wesoła nutka"


Wytańczyli III miejsce
w XII Ogólnopolskim Turnieju Miłośników Tańca Towarzyskiego w Węglowicach:
Alicja Gruca
Paweł Cendal
Adrian Patrzykąt
Julia Najman
Aleksandra Kotowicz
Dawid Pęcherz

Rok szkolny 2012/2013